Blanka Milfait | Copywriting a grafika

Copywriting a grafika

Umíme vyprávět příběhy.

Popsat děje, ať se děje, co se děje.

Vylíčit sny, divoké i sladké, tajné i odvážné. 

Řekneme i ten váš, vyberte si kudy, my dodáme obsah.

 

Co píšeme, to lidé čtou. Nenecháme čtenáře v neutrální poloze. Přijmou váš názor, nabídku či pohled na svět… s rychle se přibližující představou, že je jejich vlastní!  Zapamatují si. Tomu se říká zásah. Ten máme, stejně tak, jako záběr a tah. Ten na branku, ne komínový.

Umění komunikace. Budeme pro vás psát tak, aby adresát přijal vaše za své. Vaše Slova a později Myšlenky, Služby či Zboží.

Copywriting je tvorba reklamních a marketingových textů ve formě cílených reklam či skrytých sdělení, je uměním slovy přesvědčit druhé... ku prospěchu zadavatele. Ať již v podobě internetových stránek, PR článků, letáků a katalogů nebo plakátů, tiskových sdělení, ale též krátkých sloganů, dopisů, písemných reakcí a dalších projektů, které mají podpořit prodej výrobků a služeb.

Copywriting je umění. Stopro. A odvaha. Dvěstapro. Umění, jako to vařit nejlepší marmeládu na světě, nepřiposrat se... třebas z přítomnosti v Show Jana Krause; je to umění, jako napsat knižní bestseller. Umění i odvaha pospolu. Jednat za vás a převít zodpovědnost.

Copywriting je schopnost jednoho napsat text pro druhého, aby třetí tomu sdělení uvěřil… aby miliony třetích udělaly přesně to, co si druhý přál.  Ať již je to jednoduchá odpověď na zprávu v telefonu, tvorba e-mailu, či výzva k zakoupení produktu díky propracovanému letáku, případně sdělení v zajímavém blogu na e-shopu.

Co si budeme namlouvat, všichni si myslíme, že to svoje umíme povědět nejlépe. Ale jak to, že si tak moc navzájem nerozumíme?

A pokud něco neřekneme slovy, tak to povíme grafikou!

Plakáty, loga, letáky, samolepky… a mnoho dalšího. Na vaše zadání nebo s volnou rukou, pracujeme rychle, vnímavě a přesvědčivě. K obrázku umíme dodat i slogany, hesla, motta, prostě kompletní servis od trpělivého vyslechnutí klienta, přes realizace návrhů a zakomponování konstruktivních připomínek až po předtiskovou přípravu. Koukněte na realizované návrhy.

Proč B.M.

Copywriterů a grafiků je… no, nemálo. Asi jako všech jiných profesí, třeba jako potetovaných kuchařů, co si věří více, než jim samotným věří strávníci, jako vojevůdců v útoku a bez armády, jako trenérů kopané s nadváhou nebo řidičů dodávek, co znají jediné pravidlo silničního provozu, jejich vlastní. Mnoho. Přesto jsme vstoupili do této dimenze a přejeme si vám nabídnout služby, které mají minulost i budoucnost teprve před sebou.

Mnohé online dodavatele nikdy osobně nepoznáte, nepochopíte a… ačkoli nevíte, zda chtějí či umí pochopit oni vás, svěřujete jim vaše firmy, blogy, weby a sociální sítě. Vaše jména. Vaše já. Pak se mnohdy z oné hrůzy vzpamatováváte déle, než by si kdokoli přál. Známe to. Takovým chybným výběrem jsme si též prošli.

I proto jsme tady. Zkuste prostě jednu holku z lesa, která má za sebou tisíce online textů ve dvou zemích, PR texty v magazínech, tři knihy, včetně českého bestselleru, mnoho let grafických návrhů a realizací, jako nemálo akcí a projektů na klíč, kde idea převedená do písemné realizace zachránila… peníze zadavatele, renomé, nervy a třebas i manželství :-)

Jsem Blanka, ta, co vám dennodenně osm let píše o všem možném. Jen tak, pro radost. Ale také pro rozvoj, propagaci a úspěchy vlastních firem, projektů a knih. Mohu psát i pro vás, opravdu mohu. Nejsem marná :-)

Poptejte naše služby, první konzultace nic nestojí. Můžete jen vydělat!

blanka@blanka-milfait.com