Velikonoční „hranatý“ zajíc je tady! | Blanka Milfait | domácí marmeláda, Slunečná kavárna

Velikonoční „hranatý“ zajíc je tady!

Zveřejněno 6.3.2023

Ale tentokráte není v pytli, leč pěkně přiznaný, odhalený v plné kráse, prostě hned víte, jakýho zajíce v pytli kupujete :-)

Máme pro vás exkluzivní kousky (World Class Marmalade Maker Golden Standard, vše Weck á 160g), které v e-konzumu nenajdete: 


-Mojito marmeláda s limetkou a mátou, třtinový cukr a patnáctiletý Blue Mauritius Gold rum 
-Výjimečný banánový „Pan extra marmelád“ s pomerančovým likérem Cointreau 
-Sicilský pozdní pomeranč s chilli Rawit Bird's Eye
-Karamel velejemný máslový se solným květem z Trapani 

Baliček čekejte v krásné kraftové krabici s barevnou mašlí, pečlivě Blankou balený… Jo a MiniMax do balíku zakomponoval i dokonalou Minipomlázku, pletenou samozřejmě i s pentlemi, aby… Velikonoce byly kompletní, krásné, šťastné. 

Objednávky přijímáme od… teď do 19. března a rozesíláme od 20. března do 27. března Českou poštou!
O doručení balíků informuje ČP na tel.číslo a email uvedený v objednávce.  

A teď už nakoukněte do našeho e-konzumu a potěšte ty, které milujete dokonalým velikonočním dárkem. 

..........................

Ach ano, dlužím vysvětlení, proč tolik měsíců ticha... Vezmu to krátce, bo dnes je to o Velikonocích hlavně :-) Dlouhodobě se potýkáme s nemocí jednoho z nás, co můžeme, to věnujeme sportovní přípravě týmu, a nakonec i to nás odstavilo na měsíc a kus - Eli měla minulý měsíc na závodech v Itálii úraz, velmi nepříjemný pád na běžkách ve sjezdu. Skončila v Bruniku v nemocnici a teď se již podřizuje reko a reha, ačkoli má na ještě celý březen stopku závodní. A to měla za 14 dnů startovat na halovém mistrovství USA v atletice, což obnášelo nejen měsíce speciální tréninkové přípravy, ale též vyřizování cestovních formalit, očkování doprovodu a hlavně pak zajištění regulérního členství v americké atletické národní federaci USA Track & Field, díky němuž byl Elišce start umožněn. Mno, tak to je naše poslední období... :-( Howgh.    


Komentáře

Pro možnost komentovat se musíte Přihlásit

(6.3.2023 14:13:19)

Ahoj zlato, jsem ráda, že ses ozvala, zase bude lépe , jen aby zdraví bylo OK.Je mi líto Elišky, hlavně, aby noha byla dobře léčená, spadla   jsem ze schodů a pořídila si výron..

Blani, kromě těch hranatejch vopic, pořád mi tu skáčou,do pytle a ven, děs, prosím zda možno navíc objednat : Malinový extra džem 245 kč a Višňový extra džem 245,-

Zdraví s láskou, pokorou, úctou všechny marmeďáláky..H.

 

(7.3.2023 15:13:23)

Helenko ahojky, jak se říká v Palermu, dobře už asi bylo...  Děkuju za zprávu, jak to myslíš s marmeládama, napiš prosím do emailu... zařídím potřebné. 

(6.3.2023 12:25:51)

Všechno bude zase dobrý, bo Vy jste moje "Mighty Five"!! A víte, že Blue Mauricius vyrábí jeden týpek tady od nás z Chomutova?? A proto si toho zajíce neobjednám...ale objednám si ho proto, že marmelády vyrobila Královna:)          Keep punching!!!

(6.3.2023 13:23:38)

Ahoj, děkujeme a moc pozdravujeme :-) Celé partě se stýská... A rum? No však, chhtěli jsme tak Michala podpořit, je to dobrej rum a zajímavý příběh!  

(6.3.2023 22:24:57)

I nám se stýská...ty tři pecky už mě asi ani nepoznají...letí to,hmmm

(7.3.2023 15:11:57)

neměj obavu, určitý osobnostní rysy... jsou hluboce zapsány do jejich pamětí :-)))) přijeď někdy fandit! 

 

(8.3.2023 09:32:12)

:))) snad je to nepoznamená na celý život, a nebo snad jó...