Jelito a PEKTIN | Blanka Milfait | domácí marmeláda, Slunečná kavárna

Jelito a PEKTIN

Zveřejněno 30.3.2021

Tak si ten eshop (spolu s naším webmágem T.N.) sama postavím, snažím se do všeho strkat nos, abych pochopila, uměla a měla pod kontrolou. Prostě… můj otisk přeci! Jo. I tak jsem nedávno koukala jako z jara! Chvilku se mi totiž dařilo přehlížet vaše poznámky, které vkládáte docela dolů do objednávek! Sem si tý řádky totiž nikdy nevšimla :-) Vlastně ani netuším, kde se v architektuře systému vlastně vzala :-) Kontrola se mi nějak vymkla z kontroly! 

To sem pěkný jelito, si můžete povědět, a nebudete daleko od pravdy…

Dnes tedy na všechny ty vzkazy a poznámky a zprávičky odpovídám jednou ranou a z jedné vody na čisto – DĚKUJU! No ano, forma různá, obsah stejný, podporujete, držíte palce, děkujete za možnost, máváte a máte rádi. Naše dobroty, marmelády i nás. A to je pořádně velký důvod tu to poděkování rozmáznout na plný pecky! Mám vás ráda! 

A já truhlík ani netušila… :-) Omlouvám se tedy, nejsem nezdvořák, co na milé zprávy kašle, všem moc a moc ještě jednou děkuju! Za nás za všechny! 

A ještě drobnost, právě jsme PŘIDALI DO NABÍDKY vámi tolik poptávaný, oblíbený a nepostradatelný PEKTIN! Že nevíš, co to je? Tak prosím, malé vysvětlení TUDY

 


Komentáře

Zatím zde nejsou žádné komentáře. Pro možnost komentovat se musíte Přihlásit