Došla mi slova, nabízím… video! | Blanka Milfait | domácí marmeláda, Slunečná kavárna

Došla mi slova, nabízím… video!

Zveřejněno 27.4.2021

Nemívám s tím problém :-) Ale najednou mi nějak došla slova. Prý, jak je to možné, však o nich píšeš pořád, používáš je pořád, miluješ je a všem o nich vyprávíš…, proč najednou nevíš, co napsat, povídá kamarádka. Ani na to nemám odpověď :-) Prostě mi došla slova. Ale nebojte, mám za sebe náhradu! 

Snad video, které vám zabere jen pár vteřin, napoví. Navede. Přivede.

Nebojte, není tam nic děsuplného, není to skryté péčko ani propagační spot nějaké slizké partaje! 

Tak jen pro úvod, vezměte ty nejlepší olivy jižní Itálie, přidejte k nim do koše citrony z jejich sousedství, parádní Limone IGP Rocca Imperiale, vše a spolu prožeňte lisem… a pak už jen čekejte. Stačí pár minut a výsledek je na dlani! 

Pokud pak máte po ruce pstruha a gril, je rozhodnuto. Symfonie. To samé platí pro... luxusní baštu pojmenovanou po renesančním malíři Vitto Carpacciovi, kde není třeba zůstavat u hovězího, ale doporučuji zkusit lososa, tuňáka nebo velkou chobotnici! Dokonalá symfonie.  A pokud máte po ruce, jako my dnes, pořádný věrtel mořských potvor všeho druhu, čerstvých, ráno vylovených, vyhráli jste. ON k tomu prostě patří! ON patří na všechny ty pokrmy, a ještě na sto jiných, dokonalých. Jedinečných. 

Kdo by snad stále ještě netušil, nakoukněte k nám a… nechte se unášet. 
  
 


Komentáře

Zatím zde nejsou žádné komentáře. Pro možnost komentovat se musíte Přihlásit