Vstoupili jsme do Prahy... i dnes | Blanka Milfait | domácí marmeláda, Slunečná kavárna

Vstoupili jsme do Prahy... i dnes

Zveřejněno 4.1.2021

No, tak nějak by se to dalo popsat… krátkým heslem. A dodat: DNES ČERSTVÉ! V podstatě do Prahy dorazily slavné šumavské dorty a koláče ze Slunečné kavárny. Chyběly vám, nám, chyběly všem. A tak jsem vyslyšela volání divočiny a bývalého šéfkuchaře restaurace U Štěpána, jinak také šéfkuchaře naší jednodenní restaurace na Srní, nebo pojízdné londýnské Double-decker-bus restaurace, se kterou jsme kroužili po Čechách a Moravě před pár lety.

Tenhle týpek si s kamarádem na třináctce v tzv. Pražských věžích - Prague Towers, otevřel nové GAU bistro s obchůdkem! Poblíž Prokopského a Dalejského údolí, kousek od metra Lužiny (600m), jsou dvě výškové obytné budovy a v přízemí najdete... nejen naše dorty!

Mrkváč, tvarohovo makový, višňový i čokoládový, linecký i ořechový, borůvkový… Vždy čerstvé a pozor, nejenom Šumavou podepsané, ale mnou přímo pro GAU bistro pečené

Šance pro všechny (nejen) Pražáky, vím, že vás na Šumavu do Slunečné kavárny jezdívalo nejvíce – vaše šumavské dobroty jsou zpět a za humny! 

U Honzy pak nakoupíte i jiné dobroty od lokálních výrobců, třebas marmelády od šílené Míši, kamarádky a jedné z prvních marmeládových čarodějek, luxusní paštičky z Melememaso…, nebo si můžete dát něco z jejich grilu, nebo… no, nechte se překvapit. 

Potřebné najdete zde: GAU bistro! A novinky třebas i na FB nebo jejich Instagramu.

Jo a otevřeno mají od osmi do osmi denně (mimo neděli)! Bingo! 
Dnes napečeno čerstvé! 
 

Komentáře

Pro možnost komentovat se musíte Přihlásit

(13.11.2020 21:17:53)

Blani, krásné zprávy v pátek třináctého! Ono vyslyšet volání divočiny je opravdu rozumné. Škoda jen, že Beskydy nejsou na dostřel...

(13.11.2020 22:56:43)

Je to tak, volání pana Čuně a možnost vrátit na pulty šumavské dobrot... tomu nešlo odolat! Přijeďte příští týden, napeču Ti je doma :-)