Snow Downhill Marmolada 2018 - 1.místo :-) | Blanka Milfait | domácí marmeláda, Slunečná kavárna

Snow Downhill Marmolada 2018 - 1.místo :-)

Zveřejněno 10.4.2018

Tak jsme zimní sezonu uzavřeli epesně stylově. Nádherným závodem „hore kopcom dole“ z nejvyšší hory Dolomit! Dvanáct kilometrů z více jak tří kilometrů nad mořem k nám do Malgy. Téměř dva kiláky převýšení. 

V létě jsem stejnou trať běžela také, ale opačně na Marmolada Super Vertical. Sluníčko pálilo jako dnes, jen ta rozoraná sjezdovka teplem a tisícovkami lyžařů posledního dne, byla teď trochu náročnější. 

Dneškem pod Marmoládou ofiko končí lanovky i hotely, tedy zimní sezona, jen my jedeme dál! Jo, a jestli vás zajímá, jak to dopadlo, tak těhotná Meruňka to napráskala všem kočkám na trati a úžasným finišem si vybojovala VÍTĚZSTVÍ! Jasně, měla nepovolenou podporu ve formě třetího měsíce těhotenství, ale nikdo nic neříkal :-) 

Běžel i můj pan P., jen ho to dost odrovnalo, v cíli jsem na něj čekala a čekal a čekala, a doma ani nevečeřel - a to už musel mít sakra vážnej důvod  :-) Vlastně, když to vezmu kolem a kolem, je to vůl, a on to ví! S jeho zdravotními problémy nesmí chodit pomalu ani do schodů, a on že ne, že musí být vedle mě, když jsem „nebezpečně“ těhotná a dávat bacha. No, dával, asi 150 metrů z 12 km., pak jsem mu utekla... Ale snahy si vážím nad zlato a věřím, že příště už to bude v pohodě a poběžíme vedle sebe :-)

Tady je fotogalerie!
 

Komentáře

Pro možnost komentovat se musíte Přihlásit

(11.4.2018 12:59:03)
U jiného bychom řekli, že se třeba zbláznil. Ale u Blanky je tohle NORMÁLNÍ. :-) A těhotenství opravdu není choroba (jen mě tak napadá, nevybíráš si už africkou porodnici, :-) ). Takže gratulace ke všem výkonům.
(11.4.2018 14:01:31)
Jasně, Milfaitka je blázen už v původním balení :-) doma to slyším pořád ;-) A děkuju za gratulace, i my blázni je oceníme :-)
(11.4.2018 03:38:21)
No proste krasnej,zdravej dabel......congratulations
(11.4.2018 07:50:22)
no, něco ďábělskýho v tom prej asi bude :-) A děkuju!