Mimozemská bytost? Marťan, fakt? | Blanka Milfait | domácí marmeláda, Slunečná kavárna

Mimozemská bytost? Marťan, fakt?

Zveřejněno 25.6.2020

Minulý měsíc jsem psala, že píšete. A abyste psali dál. A vy prostě… píšete dál :-) Po nedávném velkém rozhovoru v Právu, Styl pro ženy a na Novinkách píšete ještě více. A pište si, že to čtu! Poctivě. Vše. 

Jistě, občas napíše i lopata, ale to už je dnes spíše k pousmání. Anonym sice veřejně plivne, že jsem ujetá a že chudák děti, jiný zasejc, že zanecháváme díky dětem obrovskou uhlíkovou stopu (kretén), ale naučila jsem se, že takové komentáře vypovídají jen  o tom, kdo je napsal, ne o tom, o kom bylo psáno. To mi jde tak nějak mimo záznam, bez reakce.

Pak píší stovky těch, kteří se podepíší, mnozí přijedou, jiní pošlou vzkaz. Nedávno dokonce přijela palma. No ano, snad dvacetiletá vypiplaná ze semínka. Je před zámkem a je náádherná! Děkuju i tudy! 

I dnes nějaký text vyberu: 

Dobrý den, Blanko, děkuji moc, jste úžasná, pro mne zcela nepochopitelná, téměř mimozemská bytost. To dokáže málokdo, musíte mít mimořádné schopnosti a vlastnosti. Držím palce, ať Vám to tak vydrží co nejdéle. Lenka 
Mám pro Lenku odpověď. Každá z nás je má, ty mimořádné schopnosti, proto nás kluci milují a naše děti potom ještě více! Jsme výjimečné bytosti! Vy i já a všechny další opravdové ženy :-)
…..
Dobrý den, tak to byl opravdu zážitek. Kolega váš přijel s objednanou marmeládou přesně, nevzal si nic od cesty, pěkné skleničky, dárek k tomu, přírodní papír a pozdrav "S Pánem Bohem", což mne příjemně zaskočilo. Všem zúčastněným děkuji a přeji pohodové dny. Fája
Odpověď pro Fáju: bylo nám potěšením, jinou službu si ani neumíme představit! 
…..
Milá Blanko, před několika týdny jsem dočetla vaši knížku Příběh opravdové vášně a úplně jsem se do ní (nebo do vás) :-) zamilovala. Vyhledala jsem si vaše webové stránky a četla o vás, o vaší rodině i o Dolomitech. Líbí se mi vaše přímočarost a žádné ťuťu/muťu, žádné cukrbliky. Dohodla jsem se kamarádkou, že bychom za vámi dojely a užily si společné chvíle. Jsme sice až ze Zlínského kraje, takže pěkná štreka, ale to nás neodradí. Jana
Odpověď pro Janu: pozor, můj chlap je ukrutně žárlivej, nenechá nikoho, aby se beztrestně zamiloval do jeho… maminky :-) To jen pro případ, že fakt k nám jednou dorazíte! On Marmeládový princ Max Teo je sice mini, ale pořádnej minizabiják! 

Komentáře

Pro možnost komentovat se musíte Přihlásit

(28.6.2020 13:18:46)

Krásná fotka holky moje milé. ♥️ Moc Vám to sluší. Vzpomínám na podzim, jak to bylo na zámku úžasný. 

(28.6.2020 15:25:37)

Děkuji, moje milá Ivko ❤️ podařilo se mi na pár dnů uniknout všedním starostem a nabrat energii u Blanky na zámku. A doporučuji to všem, protože mi bylo tuze blaze...

(28.6.2020 20:22:26)

Holkyyy... ahoj, děkuju za vzpomínky, podzim byl naprosto jedinečněj a stějně tak naše malé setkání před pár dny s Janou a Kačkou! Mám vás všechny ráda! 

(26.6.2020 20:56:57)

No a takhle to na Zalužanském zámku nebo v El Morbinu je každý den. Těšíme se na společné chvíle s vámi a někdy opět vás mile rád s Peckama pozvu na uzenou rybku na grilu. :-)

(27.6.2020 16:51:10)

I my se moc těšíme a pozdravujeme ze závodů ve Slavkovském lese! Jednou přijde zase doba, kdy to vše... najde své původní koleje, věřím. 

(25.6.2020 17:55:47)

❤️❤️❤️ ano, mezi nebem a zemí ❤️❤️❤️

(25.6.2020 18:09:21)

Ahoj a pozdravy od těch, které dobře znáš :-) Z divadélka! Nádherné odpoledne s čarodějkou příbramskou Ivčou, Baruškou, Maxíkem a indiánkama!