Královna marmelád, příběh příběhů | Blanka Milfait | domácí marmeláda, Slunečná kavárna

Královna marmelád, příběh příběhů

Zveřejněno 6.11.2019

Region, kde v severní Itálii žijeme, se potýká s obrovským odlivem duší, ostatně jako jinde v Evropě na odlehlejších vesnicích a v horách. Ani podnikání, natož v našem oboru, tu nemá na růžích ustláno. Samotná atraktivita nejkrásnějších hor světa, jejich divokost a blízké nebezpečí z toho hrozící… už lovcům zážitků nestačí. 

Region si tedy najal na propagaci našich hor megadrahou agenturu. Mám na to svůj názor a ten moc s tím ofiko neladí. A nejsem v tom rebelství v místě sama. Je ale pravdou, že se italští píáristé občas snaží, o tom žádná. 

Já, ačkoli doma už dva měsíce nejsem, nejdříve měsíc za Polárním kruhem a teď na chvilku v Čechách, dostávám od kolegů z hor info, že právě vévodím jejich propagačním portálům. 

Z přes rok starého povídání, kde mám ještě řádný miniMaxový buben, publikovala agentura velkou prezentaci jedné české holky v italské realitě. Udělali z toho trochu holivůdskej formát, já mám opět na telefonu mnoho nepřijatých hovorů a emaily s objednávkami se kupí, a jeden z nejbohatších regionů Itálie má novou online vizitku: Královna marmelád z hor na severu, pohádkový příběh příběhů.   

Vám z článku asi nemusím nic překládat, íčka tomu dala jen trochu hustější formát :-) A tady je odkaz na jeho scan jinde na našem portálu.

Komentáře

Pro možnost komentovat se musíte Přihlásit

(7.11.2019 18:15:51)

Na severu, na jihu, na západě, na východě, nahoře i dole...všude z Vás budou na větvi!!!

(7.11.2019 18:25:04)

Na větvi, NA VĚTVI, to je správný výraz! Je taky dost... neutrální, prostě na větvi :-)

(7.11.2019 12:23:13)

To je jasný! Takový Typy, jako je vaše famílie,člověk  jen tak nevidí :-)  Potřebují dostat do hor turisty. Musí je tedy nalákat na něco,někoho exotického  :-)  

Né,je to pochvala,bo vědí, že je za váma kus velký práce !! A proto se Vámi vytahujou :-) 

(7.11.2019 12:42:19)

Hele, jak je křehká hranice mezi... exotika a exot :-)  Víš, že u nás v Malga Ciapela nasněžilo dnes? Franz poslal fotky... :-)

(7.11.2019 16:54:32)

Paráda! To musí mít Franz velkou radost :-)

(7.11.2019 18:23:50)

Zatím je to ok, nemusí hrabat :-) Jen nás fotkama provokuje :-)