HLEDÁME PÁTÉHO ČLENA RODINY… k malým čarodějkám :-) | Blanka Milfaitová | domácí marmeláda, Slunečná kavárna

HLEDÁME PÁTÉHO ČLENA RODINY… k malým čarodějkám :-)

Zveřejněno 7.8.2017

Nabízíme exkluzivní místo - není to pouhopouhá práce, prachsprostý zdroj příjmů, ale dokonale přímopřímý nový život  v nejkrásnějších horách kontinentu, pod jediným dolomitským ledovcem v přírodě jako řemen - nabízíme místo, které Ti změní život, které Tě posune a... nebudeš chtít jiné! Je to vstup do čtvrté dimenze :-)

100% dřina, maximální odpovědnost, k tomu legrace, jedinečná výsada být u toho, nemalá náročnost časová i psychická, loajalita, vůle žít s námi… prostě něco neobvyklého kilometr a půl nad mořem / necelých tisíc kiláků od Prahy / na dohled od moře / daleko od zaprášených měst, hluku a stresu.

Ano, moje rodina nabízí kumulovanou pozici au pair / hospodyňka, pro dívku 19 - 30 let, dobrých mravů a vychování :-)

Požadujeme:
samostatnost, bezúhonnost, rozhodnost, min.středoškolské vzdělání, způsobilost respektovat a naplňovat ne zcela běžnou výchovu malých indiánek (nyní 4 roky a rok a půl), velmi dobrý zdravotní stav, bez závazků, standardní stravovací návyky, schopnost žít vysoko v horách, kde část roku není mimo rodiny živáčka, střídmost na soc.sítích, sportovní zájmy, ideálně znalost italštiny, pokud ne, pak angličtiny slovem na dobré úrovni, čeština jazykem mateřským. Nástup co nejdříve, nejpozději přelom srpen/září. Pracovní doba denně.

Nabízíme:
Doba pobytu u nás je rok (dohodou více, ale rok je minimum). Plnohodnotná pracovní smlouva, pojištění, delší dovolená, ubytování a stravování s rodinou v italských Dolomitech, další aktivity s rodinou, materiální bonusy, garance nulových výdajů, základní plat 20 000 Kč měsíčně čistého, navýšení podle výkonu!

Tvoje CV s fotografií čekáme obratem na: blanka@blanka-milfait.com 

Komentáře

Pro možnost komentovat se musíte Přihlásit

(8.8.2017 08:32:31)

To je k vzteku, když je mi 53! Tak  někdy příště ☺Pozdrav všem! 

(8.8.2017 08:45:35)

:-) třeba aspoň na návštěvu :-)

(8.8.2017 00:33:45)
Ach jo, proč jsme takové možnosti neměli před 25 lety? Mít ten rozum, co teď a ty roky, co tenkrát ...
(8.8.2017 07:34:13)

Proč? No, mě bylo teprv deset :-) A taky ten rozum, no, taky dorazil až před čtyřicítkou :-)